Відвідувань
ГОЛОВНА
КАТАЛОГ
ЯК ЗАМОВИТИ
СПІВРОБІТНИЦТВО
НАШ МАГАЗИН. КОНТАКТИ
Коригування: 25 жовтня 2021 року
Валюта на сайті: Євро Гривні Долари

                                                                              

УВАГА. На фото може будти зображена не саме та модель, що у продажу.

Фото інформаційне.

Правила замовлення моделей в Києві 

     Якщо модель, яка Вас зацікавила, відмічена в каталозі сайта "можно замовити" або "в наявності", але відсутня на полицях на нашого магазину, то по телефону 095 506 18 63 або через електронну адресу scalemodelskiev@gmail.com Ви уточнюєте можливість придбання Вами цієї модели (в темі листа вказуйте модель, яка цікавить). Залишаєте свої контактні телефони, електрону адресу. Як толькі модель надійте до магазину, Вам сповіщать про це. Щоби не було помилок, при заказі вказуйте артикул моделі по «мкм», який знаходиться перед її описом в каталозі, наприклад: 033021, Х001, ... Артикул по «мкм» може не співпадати з артикулом фирмивиробника.

     Основна ціна за модель вказана в гривнях, ціна в другій валюті є оріентовною і можливо при заказі буде незначнє корегування.

                                        


   Правила замовлення моделей з інших населених пунктів України 
 

      По телефону 095 506 18 63 або через електрону адреус scalemodelskiev@gmail.com Ви уточнюєте наявність по нашему каталогу моделей (вартість заказу моделей повинна бути не меньше 100 гривень). Залишаєте свої контактні телефони, електронный адресу та почтову адресу. Тільки посля резервувания моделей та повідомлення про це Вас, відтправляєте кошти на картку, електронним переказом, на рахунок банку або іншим способом. Вартість заказу буде дорожче на 20 або більше грівень, для оплати пересилання в межах України (в залежності від об'єму, ваги пересилання та суми страховки). Після отримання оплати, на протязі 2х-3х дній, заказ відправляється Вам "Новою поштою".
                Якщо Ваші знайомі мешкають або бувають у Києві, Ви можите замість перевода коштів просити їх заїхати до нас в магазин і викупити замовлений Вами товар, в цьому разі Ви економите на вартості доставки. Про дату приїзду повідомьте нам, щоби моделі доставили до магазину.

              
 

 

| Головна | Каталог | Як замовити | Співробітництво | Наш магазин. Контакти |
Copyright © 2004-2020 МКМ, E-mail: scalemodelskiev@gmail.com